Wydarzenia 2021/2022

Dzieci w strojach sportowych stoją na boisku szkolnym.

W dniu 7 czerwca odbyła się coroczna Olimpiada sportowa klas 1-3 w kategorii dziewcząt i chłopców. Nagrodzone zostały trzy pierwsze miejsca w każdym roczniku ale zwycięzcami są wszystkie dzieci, które wzięły udział w trójboju i stacjach sprawnościowych pokazując sportowego pazura.

Majówka 29-tej

28 maja 2022 r. odbyła się ,,Majówka 29’’. Z tej okazji nauczyciele wraz z uczniami i rodzice przygotowali wiele atrakcji. Wśród nich był pokaz talentów. Uczniowie prezentowali swoje zdolności wokalne, recytatorskie i plastyczne. Miłośnicy aktywności fizycznej mogli wziąć udział w zawodach sportowych.

26.04.2022
Drzewo na granatowym tle. Nad drzewem widnieje napis "Dzień Ziemi".

26.04.2022

22 kwietnia w ramach obchodów Dnia Ziemi w klasach 4-8 odbyły się konkursy indywidualne i grupowe. Uczniowie wykazali się wiedzą na temat parków narodowych w Polsce, rozpoznawali chronione rośliny i zwierzęta. Na przerwach mogli wziąć udział w podchodach ekologicznych.

Na korytarzu stoją cztery sztalugi z plakatami o przyjaźni.

W kwietniu z inicjatywy Rady Rodziców dzieci z klas 0-4 zostały zaproszone do udziału w konkursie plastycznym „Plakat o przyjaźni”. Patronat nad konkursem objęła Rada Rodziców działająca w naszej szkole.

Światowy Dzień Zdrowia

W ramach obchodów tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia uwaga Światowej Organizacji Zdrowia koncentruje się wpływie klimatu na zdrowie ludzi oraz na działaniach, które należy podjąć, abyzatrzymać zmiany klimatyczne.

Od lewej strony chłopiec stoi w rękach trzyma poszewkę na poduszkę, w której przyniósł podręczniki.

29 marca odbył się w naszej szkole "Dzień bez plecaka". Tego dnia uczniowie i uczennice zamiast do plecaka podręczniki i zeszyty zapakowali w najróżniejsze torby, torebki, wózki i koszyki na zakupy, a nawet kartonowe pudła. Dzieci pokazały jak bardzo są kreatywne.

Dzień Samorządności

23 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności. Tego dnia na wydłużonych przerwach klasy 4-8 przygotowały gry, konkursy i quizy, w których mogli wziąć udział wszyscy uczniowie. Na zwycięzców czekały słodkie nagrody i vouchery na nieprzygotowanie.

Samorząd Uczniowski

W ramach konkursu Samorządu Uczniowskiego uczniowie i uczennice mieli za zadanie przygotować dekoracje klas. Przedstawiciele klasowych trójek wylosowali poszczególne kraje europejskie, których prezentacja miała pojawić się na tablicach w salach lekcyjnych.

Dzień Wiosny

22.03.2022
Uczniowie klasy 1b przebrani za żabki.

Dzień Wiosny

22.03.2022

"A wiosna przyszła pieszo. Już kwiaty za nią śpieszą, już trawy przed nią rosną i szumią – Witaj wiosno!" Jan Brzechwa 21 marca uczniowie klas 0 - 3 przywitali wiosnę przebierając się za wylosowane zwierzę, roślinę, ptaka lub słoneczko. Chętne osoby mogły wziąć udział w konkursie plastycznym "Portret Wiosny",...