KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020

 I półrocze

 

rodzaj konkursuwyniki

1

KURATORYJNE KONKURSY PRZEDMIOTOWE
MAZOWIECKIE TALENTY

Z języka hiszpańskiego do II etap zakwalifikowali się Petronela Walkowiak i Piotr Nowak, uczniowie klasy 7a.

Z historii do II etapu konkursu zakwalifikował się Jakub Krysiński, uczeń klasy 6b.

2

MULTITEST
PRZYRODA/BIOLOGIA

Franciszek Rudniewski, kl. 5b 
dyplom laureata

Sara Jarząbowicz, kl. 6c 
wyróżnienie

3

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MITOLOGICZNA

Laureaci:

 Alexander Lipiński - klasa 6a
3. miejsce w Polsce

Weronika Kryńska - klasa 6a
13. miejsce w Polsce

Zofia Skubacz - klasa 7a
7. miejsce w Polsce

Jakub Hebda - klasa 7c
8. miejsce w Polsce

4

KONKURS OLIMPUS
SESJA ZIMOWA

 biologia

Zuzanna Brancewicz
12. miejsce w Polsce

Sara Jarząbowicz
15. miejsce w Polsce

Karol Świrkula
15. miejsce w Polsce

 język polski

Ryszard Piechórowski
1. miejsce w Polsce

Weronika Rudniewska
15. miejsce w Polsce

Karolina Ikonowicz
10. miejsce w Polsce

5

ŚRÓDMIEJSKI FESTIWAL MŁODYCH TALENTÓW

 

 

Konkurs plastyczny

Agnieszka Kwestarz  Srebrna Wena

Jessica Adamiec wyróżnienie

6

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWA

Barbara Gertruda
Srebrny medal w ŚOM

Barbara Martinello
Brązowy medal w ŚOM 

 7

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
KATEGORIA MŁODZIEŻ

Srebrny medal w ŚOM

Barbara Gertruda

Maja Bolc

Amelia Skuza

Nina Wiśniewska

Natalia Sałach

Marianna Krajewska

Zofia Skubacz

Róża Dwernicka

Lidia Napieralska

Ola Popławska

8

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
KATEGORIA DZIECI

 

Złote medale w ŚOM i XIII miejsce w Warszawie

Ewa Branna

Wiktoria Mikołajczyk

Katarzyna Plewicka Maria Prus

Hanna Kukułka

Barbara Martinello

Zoja Szcześniak

Pola Fronczek

Natalia Szafrańska

Magdalena Podlasiak

9

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW

Srebrny medal w ŚOM

Antoni Le Bec

Filip Furmaniak

Jakub Branny

Oskar Piórczyński

Jakub Andrzejewski

Robert Lewandowski

Stanisław Maćkowski

Michał Markiewicz

Konrad Dobrzyński

Antoni Podbielski 

10

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
KATEGORIA MŁODZIEŻ

Brązowe medale w ŚOM

Olimpia Donica

Aleksandra Popławska

Klaudia Mątficka

Lidia Napieralska

Aleksandra Kamska

Zuzanna Malina

Zofia Skubacz

Marianna Krajewska

Natalia Poślad

11

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
KATEGORIA DZIECI

Srebrne medale w ŚOM

Sonia Chodkowska

Zofia Nałęcz

Anna Bednarska

Weronika Kryńska

Amelia Janicka

Olga Stańczuk

Ola Zdzieszyńska

Julia Kusztal

Ewa Kiliańczyk

12

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT
KATEGORIA MŁODZIEŻ

Srebrne medale w ŚOM

Klaudia Mątficka

Lidia Napieralska

Aleksandra Kamska

Zuzanna Malina

Jagna Woźniak

Lena Florkowska

Izabela Leśniak

Aleksandra Popławska

13

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT
KATEGORIA DZIECI

Złote medale w ŚOM

Sonia Chodkowska

Zofia Nałęcz

Anna Bednarska

Weronika Kryńska

Amelia Janicka

Ola Zdzieszyńska

Julia Kusztal

Katarzyna Plewicka

Wiktoria Jagłowska 

14

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW
KATEGORIA DZIECI

IV miejsce w ŚOM

Alan Malczewski

Jan Bychowski

Maksymilian Korwin

Robert Zawadzki

Igor Wiśniewski

Olaf Nowosad

Jan Matusewicz

Jan Seremak

Kajetan Domalewski

15

MINIKOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

Srebrne medale w ŚOM

Sonia Chodkowska

Anna Bednarska

Wiktoria Jagłowska

Ola Zdzieszyńska

Weronika Kryńska

Zofia Nałęcz

Amelia Janicka

Olga Stańczuk

Ola Panewczyńska

Ewa Kiliańczyk

16

OD ZABAWY DO SPORTU

Złote medale w ŚOM i IV miejsce w Warszawie

Kalina Malinowska

Ludwika Szulc

Nela Strzelecka

Felicja Vali

Antonina Kopczyńska

Nadia Janiszewska

Amelia Markiewicz

Milena Jackacka

Maja Banaszczyk

Ryszard Piechórowski

Piotr Sawicki

Stanisław Zdunek

Olaf Piwowarczyk

Feliks Ciepliński

Adam Kukułka

Michał Kwaśnik

Michał Trzepla

17

GRAN PRIX W KOLUCHSTYL

Magdalena Podlasiak Brązowy medal

Kalina Malinowska Złoty medal

Hanna Kukułka Brązowy medal

Amelia Markiewicz Brązowy medal

Maja Banaszczyk Brązowy medal

Michał Trzepla Srebrny medal

Kacper Piwoński Brązowy medal

18

XVIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY CHOINKI JEDYNKI POLSKIEGO RADIA I FUNDACJI ANNY DYMNEJ „TAJEMNICE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA” CHARYTATYWNA AKCJA PROGRAMU PIERWSZEGO POLSKIEGO RADIA

Wyróżnienia:

Gabrysia Wasiak 2c

Lena Stybor 1a

Zuzia Ohde 1a

Karolina Gawor 6a

Ludwika Szulc 4a

Julia Dudek 4a

Julia Banaszczyk 4a

Antosia Ochońska 1b

Małgosia Jaroszewicz 1b

19

MIĘDZYSZKOLNY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SZACHOWY

Staś Zdunek 3b I miejsce

Olek Franczyk 3a II miejsce

Eryk Krawczyk 3a  III miejsce

20

DZIELNICOWY TURNIEJ SZACHOWY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

IV miejsce drużynowo

21

ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY
 „Mój przyjaciel kundel”

w ramach obchodów Dnia Kundelka

Wyróżnienia:

Julianna Guzowska 2c

Nadia Janiszewska 2c

Basia Strzemińska 1a

Ala Iwanicka 1a

Julia Banaszczyk 5d

Kalina Malinowska 4a

Julia Dudek 4a

Zuzia Rozkosz 4a

Nikola Dłoniak 3b

Jagoda Herbut-Tunik 3b

Felicja Walli 3b

Wiktoria i Julia Romanowskie 3a

Wiktoria Siporska 3a

22

ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY
„Portret Mikołaja”

Lena Królikiewicz 5d I miejsce

Felicja Welli 3b II miejsce

Jagoda Herbut-Tunik 3b III miejsce

Wyróżnienia:

Julia Dudek 4a

Julia Banaszczyk 5d

Karolina Szkliniarz 2b

Maja Banaszczyk 2b

Milena Jacniacka 2b

Guzowska Julianna 2c

Małgosia Jaroszewicz 1b

23

ŚWIETLICOWY KONKURS
„Mistrz łamigłówki matematycznej”

Karol Guzowski, kl.4c I miejsce

Julia Banaszczyk, 5d I miejsce 

24

OLIMPIADA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO JUNIORÓW

Wiktor Medyński, uczeń kl. 8A, zakwalifikował się do drugiego etapu Olimpiady Języka angielskiego Juniorów. Drugi etap składa się z trzech części.

25

XXIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ALFIK HUMANISTYCZNY

Bardzo dobry wynik uzyskali:

Milena Jacniacka, kl. 2b

Aleksandra Dao, kl. 3a

Lara Filipska, kl. 3a

Sandra Filipska, kl. 3a

Antonina Kopczyńska, kl. 3a

Wiktoria Siporska, kl. 3a

Julia Romanowska, kl. 3a

Adrianna Błażyńska, kl. 5b

Weronika Rudniewska, kl. 5b

Weronika Kryńska, kl. 6a

Natalia Szafrańska, kl. 6c

Zofia Skubacz, kl. 7a

Helena Kaźmierowska, kl. 8a

Wiktor Medyński, kl. 8a

Dobry wynik uzyskali:

Wojciech Bednarz, kl. 5a

Zuzanna Wróbel, kl. 6c

Aleksandra Markowska, kl. 7a

26

ALFIK MATEMATYCZNY

Bardzo dobry wynik uzyskali:

Adam Kukułka 2b

Amelia Markiewicz 2b

Tymon Pugacewicz 2b

Karol Guzowski 5c

Dobry wynik uzyskali:

Milena Jacnicka 2b

Michał Kwaśnik 3a

Lara Filipska 3a

Ryszard Piechórowski 4a

II półrocze

 

rodzaj konkursu

wyniki

1

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY EKO - PLANETA 

Wynik bardzo dobry:

Ryszard Piechórowski 4a

Adam Osiński 5c

Jakub Branny 7b

2

KONKURS OLIMPUS

sesja wiosenna

geografia

Dyplom laureata:

Franciszek Rudniewski 5b

Adam Osiński 5c

Dyplom uznania:

Jakub Krysiński 6b

 

3

KONKURS OLIMPUS

sesja zimowa

język polski

Laureaci:

Ryszard Piechórowski 4a

9 miejsce

Helena Kaźmierowska 8a

9 miejsce

4

INTERNETOWY MAKS MATEMATYCZNY

 

Wynik bardzo dobry:
Sawicki Piotr kl. 4a
Guzowski Karol kl. 5c 
Osiński Adam kl. 5c 
Brancewicz Zuzanna kl. 5b

Wynik dobry: 
Piechórowski Ryszard kl. 4a
Lenart Jakub kl. 5c
Królikiewicz Lena kl. 5d
Pisarek Jan kl. 6b
Wróbel Zuzanna kl. 6c
Maćkowski Jan kl. 6b

5

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Wyróżnienie:
Anna Popielas klasa 2a 
Anna Bogucka klasa 4a 
Zuzanna Rozkosz klasa 4a 
Ryszard Piechórowski klasa 4a 
Weronika Rudniewska klasa 5b 
Karol Guzowski klasa 5c
Wiktoria Siporska 3a
Krzysztof Urbanek 3a